Vraag & aanbod

Prijs: € 15,00

Ophalen in: Groningen

(Kan worden opgehaald of per post worden verstuurd)

Dit item is verkocht.


Elze ter Harkel
elzeterharkel@home.nl
06.49874360

13 november 2022

Als u die vraag nou eens anders formuleerde, 45 0ntwijkingen

De Volkskrant trakteerde jaren geleden de abonnees op een set kaarten die tijdens interviews, gesprekken en andere lastige sessies subtiel omhoog gestoken kunnen worden om van lastige vragenstellers af te zijn.
Of dat nu nog zo werkt? Het is te proberen. Set van 45 stuks.
(Ze zijn ook te verzenden.)

3 gedachten over “Als u die vraag nou eens anders formuleerde, 45 0ntwijkingen”

  1. Voor de grafisch ondernemer was er het smoeshoutje van proostprikkels. (Papiergroothandel Proost & Brandt) Vijf smoezen waarom het drukwerk nog niet klaar was, eenmaal in rood de tekst: “U heeft gelijk, we zijn te laat”. Volgens mij werken zulke reacties nog steeds zo!

    Beantwoorden
    • Ik heb het smoeshoutje zo vaak gebruikt dat ik het niet meer kan vinden. (Misschien is het versleten.)

  2. Dit vooral voor mensen die indertijd de cursus ‘Assertiviteit’ bij de AVRO hebben gemist.
    AVRO maakte als volgt reclame voor deze televisie-cursus: ‘Assertiviteit is opkomen voor jezelf, zonder een ander te kwetsen.’

    Beantwoorden

Plaats een reactie