Vraag & aanbod
Prijs: € 25,- (excl. verzendkosten)
Ophalen in: Deventer
(Kan worden opgehaald of per post worden verstuurd)
Shortlife
Contactpersoon: Peter Kortleve
info@shortlife.nl
06-29533369
7 juni 2023
Boek ‘Druk! Druk! Druk!’
Van de 150 exemplaren zijn nog enkele van het boek ‘Druk! Druk! Druk!’ verkrijgbaar. Een mooi en verzorgd hardcover boek vol werk, making-of beelden en achtergrondinformatie van 10 jaar Shortlife, de studio van Deventer grafisch ontwerper en illustrator Peter Kortleve. De titel heeft niet alleen betrekking op het werk als ondernemer, maar ook op de affiniteit voor drukwerk. Het boek bevat een uiteenlopend overzicht van logo’s, huisstijlen, verpakkingen, boeken, album artwork, typografie, evenementen, eigen initiatieven, etc.
Formaat: 200 × 250 mm
160 full color pagina’s
Gesigneerd
Plus: genummerde en gesigneerde zeefdruk
Geleverd in bijpassend pakpapier
€ 25,- per stuk (excl. verzendkosten)
Bestellen kan via www.shortlife.nl/boek
Paar reacties van lezers:
• “Eigenlijk verplichte kost voor het grafisch lyceum.”
• “Tof boek. Om heel blij bij te worden.”
• “Zo mooi, zoveel liefde voor het vak, zo tof om te bekijken en te lezen! Ik ken geloof ik niemand die met zoveel passie werkt.”
• “Wat een werk! Werk! Werk! Geweldig boek. Ben zeer onder de indruk.”
• “Wat een super tof boek! Een inspirerend boek vol met zijn herkenbare, unieke illustratieve designs.”
Een exemplaar opsturen naar :
2de Constantijn Huygensstraat 4b,
1054CT Amsterdam.
Dank voor je bestelling, Bert. Zou je een mail kunnen sturen naar info@shortlife.nl ? Dan heb ik je mailadres en kunnen we de bestelling voor elkaar maken.
Groet,
Peter