Vraag & aanbod

Prijs: nog overeen te komen

Ophalen in: Gent

(Moet worden opgehaald)

Pieter Malfliet
Contactpersoon: Pieter Malfliet
malfliet-pieter@hotmail.com
0474075868

28 juli 2021

Lot lithostenen

Ik zou een lot lithostenen willen verkopen, maar vroeg me af of jullie me kunnen helpen met een correcte prijs te bepalen. Ik hoorde dat er meestal een prijs/kilo wordt gevraagd?

De meeste stenen tonen reclame ontwerpen op enkele bevinden zich ook enkele kunst ontwerpen (zie foto’s). Is er iemand die toevallig hiervan iets herkent?

Afmetingen:
72-56 (7 dik)
68-45 (5 dik)
59-42 (5 dik)
66-41 (6 dik)
48-60 (5 dik)
58-66 (7 dik)
70-54 (4 dik)

Alvast bedankt om mee na te denken!

  • litho_2

    litho_2

  • litho_3

    litho_3

Plaats een reactie