Agenda

Info

30 mei 2026
13:00 – 17:00

Locatie

Warmoesstraat 41
9724JJ Groningen

Kosten
€ 65
Meer informatie
www.grafischcentrumgroningen.nl

Organisator

Grafisch Centrum Groningen
Trijn van de Bunt-van Dam
info@grafischcentrumgroningen.nl
0625178093

20 mei 2026

Special: Ontdek je grafisch talent – 30 mei


Er zijn nog een paar plekken vrij bij linosnde en zeefdruk… grijp je kans

Een proeverij met letterpress, linosnede en zeefdruk.
De Special is een kans om kennis te maken met drie grafische technieken. In vier uur wordt geoefend met de basistechniek en apparatuur. Je gaat naar huis met een eigen drukwerk.

Linosnede (Hoogdruk). Hoogdruk zegt het al, met deze techniek worden de hoog liggende delen van de drukvorm ingeïnkt en afgedrukt. Iets wat lijkt op een stempel. Allereerst wordt het ontwerp (figuratief of abstract) overgezet. Hiervoor zal linoleum gebruikt worden. Daarna kan je vlakken en lijnen gaan wegsnijden, ininkten en afdrukken. De Special wordt verzorgd door Angelique van Wesemael.

De Special met Drie onderdelen € 170,-
Voor losse onderdelen € 65,- per onderdeel.

Om een plaats te reserveren graag gebruik maken van het contactformulier
www.grafischcentrumgroningen.nl/contact. Geef aan hoeveel onderdelen je wilt doen 1/2/3. Een plaats wordt gereserveerd en een factuur wordt verstuurd per e-mail.

Wie zich voor het eerst aanmeldt voor een cursus en de afgelopen drie jaar geen andere cursus volgde bij het Grafisch Centrum Groningen, krijgt een eenmalige korting van 10% op de cursusprijs.

Plaats een reactie