Vraag & aanbod
Prijs: 25 euro
Ophalen in: Groningen
(Kan worden opgehaald of per post worden verstuurd)
Dit item is verkocht.
Bart de Vries
bw.devries@tiscali.nl
0505261995
30 januari 2024
Eenmaal, andermaal! Boekveilingen van enkele bijzondere Nederlandse collecties
Peter Pruimers, J.F. Heijbroek, Truusje Goedings, Paul van Capelleveen e.a. – Eenmaal, andermaal! Boekveilingen van enkele bijzondere Nederlandse collecties in de twintigste en vroeg-eenentwintigste eeuw.
Uitgeverij de Buitenkant, A’dam, 2021, gebonden, verguld linnen, 24,5×17,5 cm, 471 blz, verantwoording, bibliografie, register, zwart/wit- en kleurenillustraties, exemplaar als nieuw.