Contact

Vragen en opmerkingen

Het eerste aanspreekpunt is onze secretaris Mart van Duijn, te bereiken via mart@drukwerkindemarge.org.

Voor vragen over berichten op de website kunt u terecht bij de redactie, via redactie@drukwerkindemarge.org. Ook voor de nieuwsbrief bent u daar aan het juiste adres.

Het postadres is Kastanjestraat 60, 3552 SM Utrecht.

Bestuur

Roosje Keijser (roosje@drukwerkindemarge.org) — voorzitter
Mart van Duijn (mart@drukwerkindemarge.org) — secretaris
Hans Dessens (hans@drukwerkindemarge.org) — penningmeester
Thomas Gravemaker (thomas@drukwerkindemarge.org)
Carolien ten Oever (carolien@drukwerkindemarge.org)
Sander Pinkse (sander@drukwerkindemarge.org)

Berichten per e-mail

Wilt u de berichten die op de site verschijnen per mail ontvangen? Schrijf u dan in door hieronder uw ­adres op te geven.

U ontvangt één keer per dag rond 12:00 uur een mail met alle berichten die op de site zijn geplaatst.
Uw e-mailadres wordt alleen gebruikt voor de verzending van deze berichten, en nooit ter beschikking gesteld aan derden. U kunt op elk gewenst moment de verzending van berichten stopzetten, waarna we uw e-mailadres uit ons systeem verwijderen.
Na het invullen van uw e-mailadres ontvangt u een e-mail met een link waarmee u uw inschrijving kunt bevestigen.