Contact

Vragen en opmerkingen

Voor vragen over berichten op de website kunt u terecht bij de redactie, via redactie@drukwerkindemarge.org. Ook voor de nieuwsbrief bent u daar aan het juiste adres.

Voor alle andere zaken is het eerste aanspreekpunt onze secretaris Mart van Duijn, te bereiken via mart@drukwerkindemarge.org.

Wilt u een bericht op de site plaatsen, klik dan hier: bericht plaatsen.

Het postadres is Kastanjestraat 60, 3552 SM Utrecht.

Bestuur

Roosje Keijser (roosje@drukwerkindemarge.org) — voorzitter
Mart van Duijn (mart@drukwerkindemarge.org) — secretaris
Hans Dessens (hans@drukwerkindemarge.org) — penningmeester
Thomas Gravemaker (thomas@drukwerkindemarge.org)
Carolien ten Oever (carolien@drukwerkindemarge.org)
Sander Pinkse (sander@drukwerkindemarge.org)